27 лютого 2020, четвер

Руїни у центрі Олександрії скоро перетворяться на кінотеатр (ФОТО)

В Олександрії, у колишньому кінотеатрі “Жовтень”, активно тривають ремонтні роботи,  і незабаром олександрійцям пообіцяли відкрити  новий культурно-розважальний центр.

Про це повідомляє «Олександрійський тиждень», інформує Златопіль.

Проект мають реалізувати у кілька етапів і завершення та відкриття планується вже цього року. За словами керівників проекту у кінотеатрі з’являться дві зали з сидіннями на 180 місць кожен, та можливістю перегляду фільмів в форматах 2D і 3D,  а також розважальний центр і кафе.

На даний момент вже виконано перший етап робіт по укріпленню фундаменту, заміні покрівлі, та ремонту фасаду. Також відновлено між’ярусні перекриття та збільшена площа 2-го поверху. Зараз робітники займаються демонтажем старих конструкцій усередині будівлі.

На другому етапі передбачено внутрішню обробку. Якою вона буде, наразі вирішують замовники робіт.

Третій етап, є заключним, і передбачає благоустрій території, зокрема, укладання тротуарної плитки до проїжджої частини Соборної площі.

За результатами опитуваннь олександрійців, вирішили комплекс, що призначений для відпочинку, і для культурного розвитку назвати”Кіно Club”.  

У кінотеатрі на цифровому обладнанні громадянам міста пообіцяли надати можливість  дивитись, саме прем’єрні фільми, тобто, якщо сказати простіше, глядач побачить все те ж, що і в столичному кінотеатрі – в той же день і в тій же якості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкoлярі Малoвисківщини прoвели флешмoб на підтримку пoлoнених мoряків (ФОТО)

У холі кінотеатру планується  виділити велику зону для відпочинку, в якій буде представлено страви, напої і традиційний для кінотеатру попкорн.

Ціни обіцяють встановити  на рівні або навіть нижче Кропивницького.

У підвальному приміщенні будуть розташовуватися роздягальні та туалети, а що робити з рештою площі, ще не вирішили. Можливо, це буде сучасний тренажерний зал.

Також планують збудувати дитячу ігрову зону з іграшками, каруселями та гойдалками.

Руїни у центрі Олександрії скоро перетворяться на кінотеатр (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований