29 травня 2020, п’ятниця

Рятувальники “гасили пожежу” на територiї пiдприємства у Кропивницькому (ФОТО)

13 листопада особовий склад 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та АРЗСП управлiння ДСНС у Кiровоградськiй областi взяв участь у тренувальних тактичних навчаннях з лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуацiї на територiї ТОВ “Грiнстоун протеїн”.

Про це повiдомляє У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Вiдповiдно до тактичного задуму, внаслiдок порушення технологiчного процесу в одному з силосiв сталося самозаймання сировини. Виникла загроза розгерметизацiї силоса i поширення пожежi на iншi силоси та територiю пiдприємства. Об’єм силосiв складає 10 тис. м3.

На момент прибуття пожежно-рятувальних пiдроздiлiв площа умовної пожежi охопила 20 м2.

Пiсля отримання сигналу про пожежу на територiї пiдприємства виконали першочерговi заходи по евакуацiї людей, огородили зону виникнення пожежi, вiдключили об’єкт вiд електроживлення, зосередили сили загону, створили оперативний штаб, обстежили  територiї та примiщення з метою виявлення постраждалих та лiквiдували пожежу силами пожежно-рятувальних пiдроздiлiв 1-го ДПРЗ та АРЗСП м. Кропивницький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині пoжежники рятували від вoгню автівку та теритoрію будинку (ФOТO)

Усього у навчаннях задiяли 40 чоловiк особового складу та 5 одиниць технiки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та АРЗСП У ДСНС в областi.

Рятувальники “гасили пожежу” на територiї пiдприємства у Кропивницькому (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований