23 січня 2020, четвер

Рятувальники Кiровоградщини взяли участь у вiдзначеннi Дня Соборностi України (ФОТО)

У Кропивницькому рятувальники вiдзначили День Собороностi України.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

22 сiчня Україна вiдзначає День Соборностi. 100 рокiв минуло з Дня пiдписання Акта Злуки Української Народної Республiки та Захiдноукраїнської Народної Республiки та 101 рiк – вiд прийняття Четвертого Унiверсалу Української Центральної ради, який проголошував Українську Народну Республiку самостiйною та суверенною державою.

На вiдзначення пам’ятi про славетне минуле України, про iсторичне возз’єднання українських земель в єдину, соборну, цiлiсну i недоторкану державу громадськiсть мiста Кропивницького, молодь, представники обласної та мiської влади взяли участь в урочистих заходах.

Управлiння ДСНС в областi представили начальник Управлiння полковник служби цивiльного захисту Вiталiй Миронюк та особовий склад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День Соборностi кропивничани вiдзначили символiчним Колом єдностi (ФОТО)

Так, вiдбулось покладання квiтiв до пам’ятних знакiв Героям Небесної сотнi, урочиста хода до пам’ятникiв Великого Кобзаря та Володимира Винниченка – фундатора української державностi, та тематичний мiтинг, по завершенню якого усi охочi могли вiдвiдати виставку, присвячену iсторiї Державного герба України.

Рятувальники Кiровоградщини взяли участь у вiдзначеннi Дня Соборностi України (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований