10 липня 2020, п’ятниця

Рятувальники Кiровоградщини змагалися на чемпiонатi з гирьового спорту (ФОТО)

12 лютого в Черкаському iнститутi пожежної безпеки iменi Героїв Чорнобиля НУЦЗ України вiдбувся Чемпiонат ДСНС України з гирьового спорту, участь у якому взяли 24 команди майже з усiх територiальних пiдроздiлiв Служби порятунку України.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Кiровоградщину представили 5 спортсменiв-рятувальникiв: Поперечний Олександр (м. Кропивницький), Юхимець Олександр, Пустовiт Анатолiй та Бедрик Володимир (смт Голованiвськ), Фiнке Сергiй (м. Бобринець).

Змагання проводились згiдно з дiючими правилами, учасники мали змогу проявити себе у двох вправах: поштовх i ривок.

За пiдсумками змагань у загальнокомандному залiку першiсть здобули гирьовики Нацiонального унiверситету цивiльного захисту України, друге – У ДСНС України у Волинськiй областi, а третє мiсце посiла команда Львiвського Державного унiверситету безпеки життєдiяльностi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кoманда Знам’янськoгo райoну стала срібним призерoм чемпіoнату oбласті

Нашi спортсмени натомiсть вiдзначились в особистих виступах. Так, в особистому залiку “золото” у ваговiй категорiї до 85 кг здобув наш спортсмен-рятувальник Сергiй Фiнке, а “срiбло” у ваговiй категорiї до 95 кг – Пустовiт Анатолiй.

Як зазначив представник команди У ДСНС в областi Iгор Турецький, боротьба була професiйною, запеклою, суперники – гiднi. Тому можна вiдзначити, що 6-те загальнокомандне мiсце, яке посiла наша команда серед 24-х команд-учасниць, є досить добрим результатом та поштовхом надалi тренуватись iз подвiйними зусиллями.

Рятувальники Кiровоградщини змагалися на чемпiонатi з гирьового спорту (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований