09 грудня 2019, понеділок

Рятувальники тричi гасили пожежi у житловому секторi на Кiровоградщинi (ФОТО)

Впродовж доби 6 сiчня пожежно-рятувальнi пiдроздiли Кiровоградської областi тричi залучались на гасiння пожеж у житловому секторi.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Так, о 08:01 повiдомили про пожежу у приватному житловому будинку на вул. Центральнiй у с. Мошорине Знам’янського району. На момент прибуття пожежно-рятувального пiдроздiлу горiло 0,8 м2 дерев’яної балки у будинку. Силами вогнеборцiв о 08:32 пожежу було локалiзовано та о 09:12 – лiквiдовано. Залучались 6 чоловiк особового складу, 1 одиниця технiки 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка та мiсцева пожежна команда ТОВ “Рос-Агро” с. Мошорине.

О 12:16 до Служби порятунку надiйшло повiдомлення про пожежу на територiї приватного домоволодiння на вул. Шевченка у с. Iнгульське Устинiвського району. З’ясувалось, що горять 4 м2 дерев’яної пiдлоги, два деревообробних верстати та електричний iнструмент у лiтнiй кухнi. Рятувальники 22-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Устинiвка о 13:02 займання локалiзували та о 13:58 – лiквiдували. Залучались 5 чоловiк особового складу та 1 одиниця технiки частини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi загинула 78-рiчна жiнка (ФОТО)

О 12:28 на вул. Центральнiй у с. Дерiївка Онуфрiївського району, на територiї приватного домоволодiння, виникла пожежа 40 м2 покрiвлi та домашнiх речей у житловому будинку. Силами вогнеборцiв о 13:57 пожежу було локалiзовано та о 15:24 – лiквiдовано. На гасiння пожежi залучались 5 чоловiк особового складу, 1 одиниця технiки 33-ої   Державної пожежно-рятувальної частини смт Онуфрiївка та мiсцева пожежна команда  СК “Україна” с. Млинок Онуфрiївського району.

В усiх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахiвцi.

Рятувальники тричi гасили пожежi у житловому секторi на Кiровоградщинi (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований