04 грудня 2021, субота

Самотні жителі Кропивницького матимуть шанс знайти коханння

У середу, 24 листопада,  у Гoнчаренкo Центрі відбудуться “Швидкі побачення”, які дозволять учасникам та учасницям за один вечір познайомитися з кількома новими людьми.
 
Про це повідомили організатори, інформує Златопіль.
 
Якщо вам 35-45 років і ви шукаєте людину, з котрою хочете пов’язати своє життя, реєструйтесь і чекайте на запрошення.
 
На заході ви зможете познайомитись і поспілкуватися. Ваше коло інтересів, погляди на життя та причини пошуку пари ви обговорите віч-на-віч. Коротка розмова, анкета з нотатками про співбесідника – і вже за добу учасники та учасниці зустрічі дізнаються, чи збіглися їхні симпатії!
 
Формат “Швидкі побачення” створений для того, щоб розважити всіх, хто бере в ньому участь. І наскільки ймовірним буде продовження п’ятихвилинної розмови, залежить тільки від гарного настрою та відкритості всіх учасників флеш-побачень. Наразі це одна з найуспішніших практик знайомств у сучасному світі.
 
Учасники та учасниці заходу бачать перед собою реальних людей та одразу отримують кілька шансів справити враження на співбесідників і більше дізнатися про них.
 
Хочете взяти участь? Будь ласка, реєструйтеся за посиланням: https://cutt.ly/9TsbGWc і чекайте на запрошення/повідомлення у Вайбері або Телеграмі.
 
Отримаєте запрошення – відреагуйте на нього. І приходьте.
 
Самотні жителі Кропивницького матимуть шанс знайти коханння
1 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований