10 грудня 2019, вівторок

Семирічній дівчинці з Кропивницького потрібна допомога, щоб жити

Семирічна Віка Булат два роки виборює своє право на життя. Не раз вже дитину, яка страждає на гліому головного мозку і повністю втратила зір, вдавалося виривати з лап смерті.

Як розповідають волонтери МБФ “Янгол життя”, Віка тримається за життя тільки завдяки допомозі небайдужих людей і величезному бажанню жити.

“У нашій Вікі почався некроз тканин шкіри на руці і нозі, фото яке у нас є ми не можемо показати, наскільки страшна картина, глибокі рани і місцями видно кістки! Як дитина терпить такі муки нам не зрозуміти … Вона так хоче жити, що хапається за своє життя, просить всіх молиться про неї і каже татові “Не плач, я тебе не залишу, куди ж ми один без одного.

Протягом місяця у дівчинки перев’язки під наркозом, вже двічі операція з пересадки шкіри, лікарі розуміють всю небезпеку таких операцій, але без них шансу немає… Донором шкіри стала сама Викуля, з стегна взяли ділянки шкіри і пересаджують її на ділянки тіла з жахливими ранами”.

Як розповідають самі волонтери, зараз найголовніше, щоб донорська шкіра прижилася, щоб не починався знову сепсис, щоб серце нашої дівчинки витримало всі введення наркозу.

“Друзі, ми Благаємо кожного з вас допомогти Фінансово нашу дівчинку, ми Благаємо її не залишати, лікування дуже дороге і яка сума ще знадобитися, знаючи що попереду ще багато операцій, ми спрогнозувати не можемо, ми точно знаємо, що її перемога в ваших руках!”.

Реквізити допомоги пацієнтам гематологического отделения КДОБ

Рахунок БО “МБФ “Янгол життя” 
ПАО КБ «Приватбанк», 
Р/р 26006052917335 
МФО 323583 
ЕДРПОУ 40707580

Номер карти Приватбанка для поповнення через Приват24

5169 3305 0948 8034

Номер карти Приватбанка для поповнення через терминали: 
5169 3324 0383 8066

ВАЖЛИВО! При перерахуванні допомоги  конкретній дитині, обов’язково  вказуйте його прізвище у призначенні платежа: “Благодійна допомога для (ПІП дитини), без ПДФ”. Якщо такої можливості немає (наприклад, при перерахуванні через платіжні терминали) після відправлення платежу повідомте, будь ласка, про платіж по телефону або смс.

Контактні дані
Наталя – (099) 038-17-50
Ольга – (098) 003-19-29
angelusvitae.fond@gmail.com

 

Семирічній дівчинці з Кропивницького потрібна допомога, щоб жити
2 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований