03 червня 2020, середа

Сергій Лібега: Кіровоградщина буде базовим регіоном для “Батьківщини” на парламентських виборах

У Кіровоградській області партійні організації “Батьківщини” готові до позачергових виборів і очікують на високі результати.

Про це в коментарі нашому виданню заявив Сергій Лібега, довірена особа Юлії Тимошенко на Кіровоградщині на минулих президентських виборах.

Результат кандидата в президенти Юлії Тимошенко у майже 19% кіровоградські партійні осередки готові збільшити на парламентських виборах.

“В першому турі президентських виборів Кіровоградщина дала шостий результат по Україні – 18,5%. Тому наш регіон для Юлії Володимирівни та “Батьківщини” буде базовим. Такий результат ми отримали завдяки активній роботі депутатських корпусів усіх рівнів рад, від обласної до сільських, завдяки сильній команді, котра якісно і плідно працює вже майже 20-ть років, щирим активістам в регіонах, які користуються повагою та до яких дослухаються”, – заявив Лібега.

“На парламентських виборах громада обиратиме своїх представників, які представлятимуть її у Верховній Раді. Ми розуміємо, що підтримка буде зростати. Люди більш активні, голосуючи за своїх місцевих представників. У грудні 2018 року на виборах в ОТГ “Батьківщина” на Кіровоградщині отримала більше 40%. Є всі підстави для того, щоб після парламентських наша область мала сильне представництво у Верховній Раді від “Батьківщини”, – впевнено додав Сергій Лібега.

 

Як відомо, президент України Володимир Зеленський, заявив про розпуск Верховної Ради 8-го скликання, не чекаючи жовтня 2019 року.

Сергій Лібега: Кіровоградщина буде базовим регіоном для “Батьківщини” на парламентських виборах
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований