29 травня 2020, п’ятниця

Шахраї оформили кредит на двох жительок Кiровоградщини

6 вересня до Олександрiйського вiддiлу полiцiї звернулася 22 – рiчна мешканка мiста з приводу того, що 22 серпня, невiдома особа шахрайським шляхом заволодiла її номером телефону та оформила на неї кредит на суму 1200 гривень.

Про це повiдомляють Олександрiйськi новини, iнформує Златопiль.

Того ж дня до Олександрiйського вiддiлу полiцiї звернулася 28 – рiчна мешканка мiста з заявою про те, що невiдома особа шахрайським шляхом заволодiла її номером телефону та взяла на iм’я два кредити в банку на загальну суму 2500 гривень, розповiв начальник сектору монiторингу Олександрiйського вiддiлу полiцiї Сергiй Козловський.  

За даними фактами були порушенi кримiнальнi провадження за ознаками кримiнальне правопорушення передбаченого за частиною 1 статтi 192 Кримiнального кодексу України.

Цi злочини караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох рокiв, або арештом на строк до шести мiсяцiв.

Полiцiя попереджає, що на територiї мiста та областi продовжують мати мiсце факти шахрайства. Зловмисники використовують рiзнi способи, в першу чергу дзвонять заявникам та представляються працiвниками служби безпеки банку. Далi вони повiдомляють, що картка заблокована. Або надходять смс з номером телефону куди потрiбно зателефонувати, з приводу того, що картка заблокована. У таких випадках, нi в якому разi не телефонуйте на цi номери. Одразу звертайтесь на телефон гарячої лiнiї банку, в якому видана ваша картка, а також повiдомляйте на телефон 102 до полiцiї. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кiровоградщини постраждав через “ОЛХ”

Також, ви можете помiтити, коли зловмисники перевипускають вашу картку.  Ознаками цьому є те – що ваша картка перестає iдентифiкуватись в мережi стiльникового зв’язку. У цьому випадку треба безпосередньо звернутись до оператора мережi та заблокувати цей номер телефону. Є iмовiрнiсть, що шахраї  перевипустили вашу картку. За допомогою картки вони зможуть здiйснювати операцiї безпосередньо за участю вашого номеру телефону.  

 

Шахраї оформили кредит на двох жительок Кiровоградщини
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований