20 жовтня 2021, середа

Щастя помножене на чотири: кропиничанка розповіла про вагітність та синочків

Нещодавно, 20 вересня, у польській лікарні кропивничанка Марина народила четвірню.

На свiт з’явилося четверо хлопчикiв масою вiд 1270 до 1550 грамiв. Зараз у пари вже п’ятеро синiв, оскiльки є ще старший, якому зараз 16 рокiв.

Марина розповіла кореспондентам сайту Златопіль як проходила її вагітність, про пережиті емоції та плани на майбутнє.

Вітаємо з такою чудовою подією! Як почуваєте себе ви та ваші малюки?

Зараз почуваюся краще ніж у перші дні. З кожним днем самопочуття поліпшується. Наче і операція сама по собі нескладна, але через те, що вона була нестандартною, то звичайно виникли певні труднощі.

Я поступово відновлююся, а діти зараз знаходяться у в інкубаторах, поки ще слабенькі. У кожного з них є свій лікар. З ними консультуюся які ліки давали дітям, а також про стан малюків. Усі лікарі кажуть, що перші два тижні вони знаходяться у дуже критичному стані, адже тільки-тільки з’явилися на світ.

Не дивлячись на проблеми, є надія що ми будемо сильними і з усім впораємося. На даний момент для мене це найголовніше!

Чи знали ви під час вагітності скільки дітей народиться?

На першому УЗД спочатку показало, що  дітей буде троє, для мене та мого чоловіка це було шоком, адже ми не очікували на стільки дітей. Пізніше лікар, до якого я пішла сказав, що мені потрібно йти до спеціаліста , який займається саме багатоплідними вагітностями.

А далі почалося! Після направлення до спеціаліста, той перенаправив на іншого і так далі. Врешті вже четверте УЗД робили мої спеціалісти, які у подальшому слідкували за перебігом моєї вагітності.

І на четвертому УЗД в мене знайшли четверту дитину. Тоді навіть жартувала, що на п’ятому знайдуть ще одну.

Як ви відреагували, коли дізналися, що чекаєте четверню?

Що до емоцій, то було все у купі. Як сльози радості так і страх.

Я вже будучи матір’ю знала як пройти усі етапи і як виховувати дітей, але навіть і досі не уявляю, як виховувати одразу чотирьох, мені здається, що не кожен зможе це усвідомити. Досі не вірю, що це трапилося зі мною, що я мати чотирьох малюків, з якими мені буде потрібно впоратися, поставити на ноги, виховати, пережити дитячий садочок, школу, перехідний період. Однозначно на нас чекають цікаві роки попереду. Одним словом, сумно не буде!

Знала про дівчину з Кропивницького, у якої народилося четверо дітей, але навіть і уявити не могла, що зі мною станеться щось подібне. Багато знайомих, або просто пересічних людей, які знали про мою вагітність постійно питали, чи пили ми з чоловіком якісь стимулюючі ліки, або ж навіть чи не зверталися ми часом до шаманів.

Відповідаю чесно, до шаманів точно не зверталися, усе сталося природнім шляхом.

Ми жили звичайним життям, розписалися , вирішили завести дітей , спробували, вийшло з першого разу, і одразу багато.

Як вирішили назвати дітей?

Першого який з’явився на світ ми вирішили назвати Адамом, другий Алан, третій Кай, а четвертий Ной.

Імена хлопчикам ми підбирали по душі. Не хотіли стандартних імен слов’янських або польських. Адже невідомо, що буде через п’ять років, і де ми можемо опинитися. Тому ми з чоловіком вирішили, що наші діти носитимуть інтернаціональні імена, які зможуть вимовити усі наради світу.

Про що мрієте, та які плани на майбутнє?

Якщо говорити про життя, то нас тут все влаштовує. Ми поїхали у Польщу давно, шість років тому, і вирішили тут залишитися. Ми з моїм чоловіком полюбляємо подорожувати та вести активний спосіб життя. Тому цілком ймовірно, що у майбутньому ми переїдемо далі. Повернутися до України думок в нас не було. Я завжди мріяла жити за кордоном і побачити світ і тут це зробити набагато легше. Тут, у Польщі, я побачила перспективу як для себе, так і для свого дорослого сина.

А мрію я, щоб мої діти були здоровими, міцними та мали впевненість у майбутньому. Тому ми з чоловіком робитимемо для цього усе можливе!

Попереду у молодих батьків багато як радощів так труднощів, які будуть помножені на чотири. Ми ж від редакції хочемо побажати цій великій та красивій родині здоров’я, енергії та підтримки!

 

Щастя помножене на чотири: кропиничанка розповіла про вагітність та синочків
6 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований