22 серпня 2019, четвер

Школа на Маловисківщині отримала подяку за допомогу армії

Нещодавно Мануйлівський  навчально-виховний  комплекс, що на  Маловисківщині,  отримав подяку Всеукраїнського благодійного фонду “Діти – наше майбутнє”, вручену активу учнівського самоврядування, педколективу та батьківському комітету за постійну підтримку і  допомогу військовим,  внесок у долю України та за гідне виховання   молоді.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Як розповів  педагог-організатор  закладу  Юрій Ліпін,  у  Всеукраїнській благодійній акції “Допоможи солдату – захисти Батьківщину”  навчально-виховний комплекс бере участь  уже  не один  рік. Добровільні  внески, що їх збирають і школярі, і  педагоги, передаються  на потреби військових. І хоч суми, зібрані  у  такий спосіб, не можна  назвати   великими, та головне  тут –  щирість і безкорисливість, з якою  учнівський і педагогічний колективи  беруть участь в   акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі зник заробітчанин із Кiровоградщини (ФОТО)

 Сьогодні  у  сільських школярів   нова  турбота –  вони збирають кошти   на новорічні і різдвяні подарунки для дітей, які  вимушені  жити  в зоні проведення операції об`єднаних сил (ООС). До  такої акції   мануйлівські школярі  закликали приєднуватись усіх  однолітків з Маловисківщини.

Школа на Маловисківщині отримала подяку за допомогу армії
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований