Школярі відвідали чимало цікавих туристичних місць у Болгарії.
Про це повідомляє Департамент освіти і науки Кіровоградської ОВА, інформує Златопіль.
Вихованці євроклубу «Астра» Центральноукраїнського наукового ліцею вирушили на відпочинок до сонячної Болгарії.
Море, сонце, екскурсії, спортивні змагання, нові знайомства та щирі емоції подарували ліцеїстам яскраві враження й теплі спогади.
Особливим моментом стала зустріч світанку на березі моря — символічне завершення чудової подорожі до Болгарії.
Кропивничани поєднали відпочинок із корисними справами, зокрема, 7-класники Центральноукраїнського наукового ліцею сьогодні беруть участь у Міжнародному фестивалі «Словʼянський вінець».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У Олександрії Червоний Хрест України проведе День відкритих дверей
