19 січня 2020, неділя

Штаб Порошенка намагається спотворити дані екзит-полів, – експерти

Виборчий штаб чинного президента намагається впливати на дані екзит-полів, змушуючи різні соціологічні служби змінювати дані опитування.

Подібну тенденцію фіксують політичні експерти.

«Місцеві співробітники, які проводять екзит-поли повідомляють, що центральні контори змінюють їхні дані, приписуючи голоси чинному президенту», – зазначає на своїй сторінці у ФБ політичний експерт Олександра Решметділова.

Її слова підтверджує й експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко. Так, у своїй колонці на «Українській правді» він констатує, що всупереч вимозі Закону України щодо заборони поширення у день тиші та безпосередньо у день голосування всякої соціологічної інформації, у соцмережах розповсюджується дані про поточний хід та результати опитування виборців на виході з дільниць. Оприлюднені цифри дозволяють стверджувати, що даними екзит-полів маніпулюють на користь Петра Порошенка.

«Інтерв’юери, які ведуть прямі опитування, дізнаючись про поточні результати, що, за допомогою «витоків» з центральних офісів соціологічних служб, стають «широковідомими у вузьких колах політтехнологів», констатують, що ці дані дедалі сильніше відрізняються від надісланих ними безпосередньо з дільниць. Таких «аномальних» дільниць більшає, як і обурених учасників опитування», – констатує Матвієнко.

Штаб Порошенка намагається спотворити дані екзит-полів, – експерти
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований