20 вересня 2021, понеділок

Січовики закрили таборовий сезон на Кіровоградщині (ФОТО)

Наметовою таборівкою “Chill – time 2021” закрили сезон учасники кропивницької ГО “Січ”.

Про це кореспонденту сайту Златопіль повідомили організатори заходу.

Головна мета зборів – активно відпочити, поспілкуватися та запам’ятати таборовий сезон, який провели діти та молодь у 2021 році, разом з скаутською “Січчю”.

Зібралися відчайдухи, яких не налякав досить прохолодний вересень, у селі Підлісне, в перші вихідні осені.

“Цей табір виявився “тестом” на сміливість. Адже прогнози обіцяли погану погоду, місце табору було, відносно, далеко, а часу, аби підготуватися до школи після табору, було мало. Проте кожен, хто зміг перебороти всі перешкоди – насолоджувався сонячними днями у колі чудового товариства, відкладаючи собі приємні моменти у скриньку спогадів”, – розповідає отаман табору Анастасія Зубарєва.

У програмі заходу були як традиційні заходи, так і більш відпочинкові заняття. Головною рисою всіх січових таборівок є вже кілька два десятки років стала програма: побудка, руханка, шикування, сніданок, робота по табору, гутірки (цікаві заняття), тощо.

“Навіть з маленькою кількістю таборовиків нам вдалося зробити атмосферний захід. Всі брали активну участь в різних іграх, такі як: “Дартс-кіллер”, “Мафія”, “Інкуб”, “Яблуко” та інші. Дехто чудово проявив себе на тренувальному сполосі (тревозі), інші підтримували настрій, підспівуючи січові пісні біля теплої ватри. Також було багато вільного часу, аби поспілкуватися з друзями та насолодитися чудовими пейзажами місцевої природи”.

В результаті отрималася душевна, яскрава та емоційна зустріч старих та нових друзів.

“Вишкіл “Chill – time 2021″ показав нам, що ніколи не можна зупинятися перед проблемами. Налякати може будь що, жахлива погода чи відстань. але на виході – ми отримаємо сонячний, теплий  табір з мільйонами посмішок”.

Слід зазначити, що це вже четверта таборівка, яку січовики проводять для дітей у 2021 році. І це не єдина форма заходів, яку скаути проводять для дітей та юнаків Кропивницького. Кому цікава діяльність організації-слідкуйте за її діяльністю у соцмережах.

Довідка:

Скаутське українське дитячо-юнацьке товариство “Січ” – це добровільна, неполітична, неурядова організація, яка об’єднує молодих українців по всій Україні.

Січовики закрили таборовий сезон на Кіровоградщині (ФОТО)
2 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований