29 травня 2020, п’ятниця

Сiльськi ради на Кiровоградщинi щорiчно отримуватимуть по 525 тисяч гривень

Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтнi цього року, до сiльських рад Кiровоградщини щорiчно надходитиме 525 тис. гривень.

Про це повiдомляє Урядовий портал, iнформує Златопiль.

Упродовж жовтня 2018 року аграрiї Кiровоградщини придбали на земельних аукцiонах права оренди на 12 земельних дiлянок сiльськогосподарського призначення державної власностi. Загальна площа надiлiв складає 108 гектарiв.

Земельнi дiлянки розташованi на територiї Бобринецького, Олександрiвського, Компанiївського, Устинiвського, Новоукраїнського, Онуфрiївського та Свiтловодського районiв Кiровоградської областi. Використовуватися вони будуть для ведення товарного сiльськогосподарського виробництва.

Найдорожче пiд час торгiв продали права оренди на земельнi дiлянки в адмiнiстративних межах Рiвнянської сiльської ради Новоукраїнського району Кiровоградської областi площею 8,48 га, де стартова цiна пiднялася до 96,90% вiд нормативної грошової оцiнки та становить 40 тис. грн, та на територiї Василiвської сiльської ради Онуфрiївського району Кiровоградської областi площею 18,26 га, де стартова цiна пiднялася до 101,32% вiд нормативної грошової оцiнки та становить 122,16 тис. гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грoмада з Кірoвoградщини мoже oчoлити рейтинг бюджетнoї прoзoрoсті

Завдяки земельним торгам, проведеним у жовтнi 2018 року, до бюджетiв мiсцевих громад Кiровоградщини щорiчно надходитиме 524,84 тис. гривень.

Сiльськi ради на Кiровоградщинi щорiчно отримуватимуть по 525 тисяч гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований