28 лютого 2020, п’ятниця

Скільки планується витратити на програму енергоефективності в ОСББ Кіровоградщини у поточному році

Сьогодні, 25 березня, під час апаратної наради у Кіровоградській ОДА обговорили провадження у 2019 році енергоефективних заходів у житлових будинках ОСББ та ЖБК за рахунок Фонду енергоефективностів рамках реалізації проекту “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень”, інформує кореспондент сайту Златопіль.

Реалізація енергоефективних проектів дозволяє співвласникам багатоквартирних будинків мінімізувати платежі за комунальні послуги. Учасниками обласної Програми енергоефективності стала вже значна кількість ОСББ та ЖБК нашої області.

“Економічне зростання країни значно залежить від рівня забезпечення енергоносіями, рівнем їх економного використання в усіх сферах, а також потенціалом енергоефективності”, про це зазначив директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша.

У 2018 році за енергокредитами для впровадження енергоефективних заходів до визначення банківських установ звернулись 41 ОСББ та ЖКБ у містах Олександрія, Світловодську, Знам’янці, Кропивницькому та смт.Олексндрівка, які оформили 47 кредитів на загальну суму 12,15 мільйонів гривень.

 Обласною Програмою утримання благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства м. Кропивницького на 2017-2021 роки , у 2019 році планують витратити 250 тис. гривень для відшкодування частини суми залучених ОСББ та ЖБК енергокредитів.

На разі ОСББ можуть самостійно обрати шляхи впровадження енергоефективних заходів у житлі, а саме впроваджуючи окреми заходи відповідно до Програми енергоефективності, що діє потягом останіх років, або шляхом коплексного підходу до вирішення питання енергозбереження.

Скільки планується витратити на програму енергоефективності в ОСББ Кіровоградщини у поточному році
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований