15 серпня 2020, субота

Сморід у Кропивницькому спричинили фекалії використані фермерами в якості органічних добрив

Некотрольовано завезені фермерами органічні добрива, що нині лежать на полях навколо Кропивницького, вже кілька днів зумовлюють поширення смороду в окремих мікрорайонах обласного центру.

Про це під час екстренної прес-конференції повідомив міський голова Андрій Райкович, інформує Златопіль.

Посадовець наголосив, управління з надзвичайних ситуацій міськради має негайного провести власне розслідування інциденту, долучивши до роботи спеціалістів екоінспекції та ДСНС. 

Начальник надзвичайників міськради Сергій Коваленко у свою чергу доповів – на території в півтори сотні гектарів в районі вулиці Мурманської розміщуються поля агропідприємства “Шанс”.

Саме на цій території й було виявлено тонни фекалій які фермер використовував в якості органічних добрив. На запит рятувальників та спецінспекції власник агропідприємства повідомив – отримав “добрива” з птахофабрики. Подібні  методи удобрення використовують чимало фермерів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Начальник спецінспекції назвав попередню причину смороду у Кропивницькому (ВІДЕО)

У підсумку міський голова розпорядився в найкоротший строк вирішити питання зупинення польових робіт та розібратись в законності дій як фермера так і птахопідприємства, що продало агробізнесмену пташиний послід в якості добрив. 

ФОТО: Андрій Максюта

Сморід у Кропивницькому спричинили фекалії використані фермерами в якості органічних добрив
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований