24 січня 2022, понеділок

Співачка з Кіровоградщини повідомила, що зникне з інфопростору

Українська реп-зiрка Аlyona Аlyona з Кiровоградщини опублiкувала в своєму Instagram сенсацiйний допис, iнформує Златопiль.

Так, виконавиця натякнула, що йде вiд свого бойфренда, тiктокера YOXDEN. Принаймнi про це свiдчать вiдео у фотоблогу артистки. Вона розмiстила ролики, на яких по квартирi стоять її зiбранi речi.

Сьогоднi ж дiвчина написала, що хоче зникнути.

“Ну як зникнути, я хочу поїхати далеко i трошки вiдпочити вiд роботи артиста та спробувати себе ще в якихось ремеслах. Хочу, щоб поряд зi мною зникли: нездорова їжа, недосипання та перевантаження в роботi. А за 2021 рiк цього було достатньо. Хочу перезавантаження, для мене це дуже важливо! Я усвiдомлюю, що я буду дуже сумувати за @yoxden, батьками та за своєю аудиторiєю”.

 

Куди саме їде, Альона не розповiла, але це буде в межах країни.

“Сильно спiлкування обмежувати я не буду, але всi буденнi справи я хочу вiдкинути далеко i поїхати в одне чарiвне мiсце в Українi. Не скажу куди, але скажу, що там менi буде спокiйно. Вiрю, що там я зможу стати iншою та звiльнитися вiд негативних переживань. Вже вiдчуваю вашi питання i вiдповiдаю одразу. Я буду з вами говорити на рiзнi теми пiд час вiдсутностi у своєму Instagram, читати вашi вiдповiдi та комунiкувати з вами текстом, але знiмати селфi вiдео я буду дуже дуже рiдко”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спiвачка з Кiровоградщини розповiла як працювала колекторкою

Співачка з Кіровоградщини повідомила, що зникне з інфопростору
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований