13 серпня 2020, четвер

Співачка з Кіровоградщини розвіяла стереотипи про життя зірок (ВIДЕО)

Реперка з Кiровоградщини Alyona Alyona розповiла в Iнстаграм-профiлi Urban Space Radio, як живе насправдi.

Про це повiдомляє Златопiль, з посиланням на видання 24tv.ua.

Спiвачка здобула свiтову популярнiсть та визнання, проте продовжує жити звичайним життям без розкошi. Зiрка зазначила, що попри шалений успiх живе в орендованiй кiмнатi та їздить до батькiв у рiдне селище Баришiвка на маршрутках, а в столицi її можна побачити навiть у метро.

Життя вiдомих та знаменитих завжди асоцiюється з небаченою розкiшшю та багатством. Проте далеко не кожна зiрка українського шоу-бiзнесу може дозволити собi дороге авто та власну квартиру. Мiф про тих, ким захоплюються мiльйони, розвiнчала реперка Alyona Alyona.

 Як насправдi живе Alyona Alyona?

Талановиту артистку знають далеко за кордоном. Минулого року Alyona Alyona увiрвалась у вiтчизняний шоу-бiзнес з україномовною музикою й досягла приголомшливого успiху. 2019 року вона дала бiльше нiж 74 концерти й вiдвiдала понад 16 країн свiту. Шалена популярнiсть принесла не лише визнання, а й чималi прибутки, якi не надто вплинули на її матерiальне становище.

Alyona Alyona запевняє, що як i ранiше живе в орендованiй кiмнатi та користується громадським транспортом.

“Я живу в звичайному будинку, в звичайнiй орендованiй навiть не квартирi, а кiмнатi. Я їжджу на Баришiвку до батькiв в маршрутках i дуже часто катаюсь в метро”,– подiлилась зiрка.

Чому не всi зiрки багатi?

Вона зiзналась, що велика кiлькiсть пiдписникiв, аудиторiя та активна дiяльнiсть не завжди приносять “золотi мiшки грошей”. Реперка наголосила, що артисти та публiчнi люди вкладають зароблене у власну творчiсть чи кар’єру, аби радувати шанувальникiв новими треками чи клiпами, як це робить вона. Свою простоту та щирiсть реперка досить часто демонструє в iнстаграм-профiлi.

Вона вiдверто показує свiй побут, захоплюється татовим борщем, допомагає батькам по господарству – працює на городi та власноруч розкидає гнiй, а в закордоннi подорожi вирушає з картатими сумками.

Довідка: 

Справжнє ім’я викoнавиці – Альoна Савраненкo і вoна рoдoм з Капітанівки Кірoвoградськoї oбласті. Працювала вихoвателькoю в дитячoму садку і ще зoвсім недавнo була завідуючoю дитсадка в селі Дернівка Київськoї oбласті. У неї дві вищі oсвіти – Альoна вивчилася на психoлoга, а пoтім на вихoвателя. Реп пише oстанні 15 рoків.

Дівчина пішла з рoбoти за власним бажанням, щoб займатися твoрчістю і мати більше часу на зйoмки нoвих кліпів.

Свій перший кліп на пісню “Рибки” аlyona alyona випустила 17 жoвтня 2018 рoку. Відеo набралo вже майже 800 тисяч переглядів.

Дівчину називають “нoвoю українськoю реп-зіркoю” та “сенсацією українськoгo репу”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спiвачка з Кiровоградщини презентувала клiп на нову пiсню (ВIДЕО)

 

View this post on Instagram

Це — @alyona.alyona.official. Вона теж прийняла участь в нашому марафоні #безстереотипів (дивіться більше історій за хештегом) — і дуже по-людськи, як і вміє Альона, розповіла про одне з сильних упереджень, з якими стикається. ⠀ Запрошуємо: ⠀ 1️⃣ бути як Альона — і поділитись за хештегом своїми історіями, які руйнують стереотипи чи застарілі погляди на ситуації / професії / культурні явища. ⠀ 2️⃣ слухати наш безстереотипний сезон — з понеділка по неділю на urbanspaceradio.com, або шукати подкасти на Apple / Google за назвами у шапці профілю. Обійняли Альону, передали флешмоб вам 🤍

A post shared by Urban Space Radio (@urban_space_radio) on

Співачка з Кіровоградщини розвіяла стереотипи про життя зірок (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований