27 лютого 2020, четвер

Співак із Кропивницького презентував кліп на нову пісню (ВІДЕО)

Костянтин Матушевський – молодий виконавець з Кропивницького, який самостійно пише та виконує свої ж пісні, а також створює на них кліпи презентував нову пісню.

Як розповідає Костянтин трек “Одинокой ночью”, написаний про людські переживання та протиріччя, а натхненням для написання став власний життєвий досвід.

“Текст пісні я писав самостійно, мені хотілося показати в ній людські переживання та протиріччя, з якими стикається кожен з нас, сподіваюсь мені це вдалося. Мінус знайшов в YouTube без авторського права вже давно і хотів, щось записати під неї так і з’явився трек “Одинокой ночью”. До речі, сама пісня записана на диктофон. Ідея кліпу також моя, я самостійно його зрежисував, а реалізувати ідею мені допоміг мій друг (оператор) Іван Лукашук. Кліп ми відзняли дуже швидко, а що вийшло ви вже самі бачите”, – розповідає Костянтин.

Варто зауважити, що це не перша пісня, яку записав Костянтин,  вже зовсім скоро виконавець планує презентувати новий кліп на ще одну пісню “Летай” або “i believe i can fly”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пoтап назвав співака з Кірoвoградщини відкриттям в українській музиці (ВІДЕO)

Окремо варто відзначити, що Костянтин займається зйомкою не лише власних кліпів, а й короткометражних фільмів, автором і режисером яких також є він. Нещодавно співак випустив новий короткометражний фільм “Закладка” в якому показана історія про хлопця, який за допомогою програми “Telegram” купує один грам марихуани та знайшовши закладку виявляє записку…

Співак із Кропивницького презентував кліп на нову пісню (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований