18 жовтня 2019, п’ятниця

Співак з Кіровоградщини розповів про своє побиття у “Світському житті” (ВІДЕО)

Учасник “Голосу Країни” Андрій Хайят, в інтерв’ю ведучій програми “Світське життя” Каті Осадчій, розповів про подробиці свого життя до участі у проекті, а також про інцидент, який відбувся під час національного відбору на “Євробачення”

Про це повідомляється на каналі Світське життя  в Youtube, інформує Златопіль.

Учасник “Голосу” запам’ятався усім не лише своєю манерою співу, а й абсолютно неординарним стилем. Проте мало хто знає, що до участі у проекті Хайят був стилістом.

“Я зрозумів, що не можу одягати одяг який одягають усі, купляти речі у “масмаркеті”, тому для мене завжди було легше щось придумати, і надати свої швачці, щоб вона зробила це для мене”,- говорить Андрій

Через знайомих його запросили спочатку як асистента, а потім вже як стиліста працювати на продакшені реклам.

Але на даний час для співака головною стала лише музика і самовдосконалення.

Коли ж в Україні у цьому році стартував національний відбір на “Євробачення”, Андрія перед конкурсом побили прямо на вулиці і сталось це через зовнішній вигляд.

“Я їхав на квартирник просто спілкуватися з фанами. В принципі сам факт того, що хлопець пофарбував волосся, можливо для деяких наших людей не зовсім сприйнятний”,- зазначає співак

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Андрій Хайат з Кіровоградщини виступив у фіналі шoу “Гoлoсі країни” (ВІДЕO)

Посівши на “Голосі Країни”  третє місце, співак вже планує випуск нового альбому, яким поділиться зі своєю наставницею на проекті, щоб отримати відгук, і буде готуватися вже до сольного плавання.

Відео: Світське життя

Співак з Кіровоградщини розповів про своє побиття у “Світському житті” (ВІДЕО)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований