26 квітня 2024, п’ятниця

Співробітник Кропивницької колонії №6 завоював бронзу у чемпіонаті з дзюдо серед ветеранів (ФОТО)

06 квітня, у місті Дніпро завершився Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-майстрів, участь у якому брали найсильніші дзюдоїсти, чемпіони та призери світу, Європи та України.

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6”, інформує Златопіль.

На татамі змагалися майже 300 учасників старше тридцяти років із п’яти країн: Грузії, Іспанії, Молдови, Литви та 16 областей України.

У ветеранському русі такого масштабу взяв участь і підполковник внутрішньої служби Віталій Сурік, який неодноразово вражав своїми спортивними досягненнями: чотири роки потому у квітні, змагаючись вперше на Відкритому чемпіонаті України з дзюдо, посів третє місце, а наприкінці 2015 року виборов друге місце в VI Всеукраїнських Іграх з дзюдо та минулого року зі змагань по самбо привіз додому золоту медаль.

Цього разу спортсмен-ветеран показав також показав гідний результат, посівши призове 3-є місце серед чоловіків у віковій категорії від 44 до 49 років.