29 березня 2024, п’ятниця

Спортсмен з Кіровоградщини став фіналістом чемпіонату України

Сьогодні, 13 червня, у Кропивницькому на стадіоні “Зірка” стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше), який триватиме до 15 червня.

Про це повідомляє Спортивна Кіровоградщина, інформує Златопіль.

Сьогодні у цих змаганнях взяли участь і два спортсмени зі Знам’янського району. Учень ОНЗ «Петрівський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області” Іван Атамась вийшов до фіналу у штовханні ядра масою 4 кг серед юнаків.

У першій спробі Іван показав результат 11,42 метри. Друга спробу була не вдала – заступ. В останній спробі він штовхнув ядро на 13,4 метра, що дозволило вийти до фіналу. У кваліфікації він показав третій результат серед 33-ох спортсменів. Сьогодні відбудеться фінал змагань, у якому буде 12 кращих спортсменів за підсумками ранкової кваліфікації. Початок фіналу о 20.00.

Також сьогодні у бігу на 100 метрів змагалася вихованка Дмитрівського відділення Знам’янської районної КДЮСШ  Анастасія Олефірова. Вона показала результат 14,72 секунди і до фіналу не вийшла. Зазначимо, що Анастасія є 2006 р.н. і була однією з наймолодших учасниць.