20 жовтня 2021, середа

Спортсменка з Кiровоградщини виборола срiбло Паралiмпiйських Iграх

Україна здобула шосту медаль Паралiмпiйських Iгор у легкiй атлетицi. У секторi штовхання ядра срiбну нагороду виборола Анастасiя Мисник (клас – F20).

Про це повiдомляє Суспiльне, iнформує Златопiль.

Змаганняя у секторi штовхання ядра були серед заключних у п’ятий день змагань Паралiмпiади-2020. Мисник змагалася на них у фiналi разом iз ще однiєю українкою Вiкторiєю Шпачинською.

Перед виступами Мисник та Шпачинської Україна встигла здобути “золото” у легкоатлетичних змаганнях Паралiмпiади-2020. “Золото”

Для Мисник Паралiмпiада-2020 стала третьою у кар’єрi. На двох попереднiх Iграх у Лондонi та Рiо-де-Жанейро здобувала срiбну нагороду.

Зi “срiблом” Мисник закiнчила виступила i у Токiо. Цього разу її випередила представниця Еквадору Полет Iзамар Мендес Санчес, яка штовхнула ядро у четвертiй спробi iз новим свiтовим паралiмпiйським рекордом – 14.39 метри.

Однак Мисник суттєво покращила свiй результат у Токiо. П’ята спроба українки виявилася також рекордною – на 14.16 метри (це новий рекорд Європи). Якби не результат Мендес Санчес, Анастасiя могла стати володаркою свiтового рекорду, але у пiдсумку посiла друге мiсце.

Щодо результату Вiкторiї Шпачинської, то вона також до останнього боролася за медалi Паралiмпiади. Йдучи четвертою перед заключною спробою Шпачинська штовхнула ядро iз заступом i спробу їй не зарахували. Попри це, результат 13.87 метри – її новий особистий рекорд.

Легка атлетика. Штовхання ядра (клас – F20)

Полет Iзамар Мендес Санчес (Еквадор) – 14.39 метри

Анастасiя Мисник (Україна) – 14.16 м

Анаїс Мендес (Еквадор) – 14.06 м

Вiкторiя Шпачинська (Україна) – 13.87 м

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відкрили виставку “Одеса і одесити”

Спортсменка з Кiровоградщини виборола срiбло Паралiмпiйських Iграх
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований