15 серпня 2020, субота

Спортсмени з Кiровоградщини виступили на змаганнях у Баку

На престижному турнiрi українська команда була представлена 68-ма спортсменами, якi виступали у 7 видах спорту, а саме: велоспортi, волейболi, дзюдо, легкiй атлетицi, плаваннi, спортивнiй боротьбi (вiльна, жiноча, греко-римська) та спортивнiй гiмнастицi.

Про це повідомляє прес-служба Знам’янської РДА, інформує Златопіль.

Серед 68 спортсменок не було жодного представника Кiровоградської областi. Але от у складi iнших областей виступали двi спортсменки зi Знам’янського району.

Легкоатлетка Катерина Онiсiмова зi Знам’янського району на ХV Європейському юнацькому олiмпiйському фестивалi у Баку брала участь у дисциплiнi – бiг 2000 метрiв з перешкодами.

Для Катерини ця дистанцiя почалася вкрай невдало –  Онiсiмова добре стартувала, але на першiй перешкодi опонентка ззаду у спину її штовхнула i було падiння. По при це Онiсiмова зумiла проявити характер – пiднятися, набрати хiд i увiрватися до середини забiгу (всього брало участь 21 спортсменка). У пiдсумку Катерина Онiсiмова фiнiшувала 8-ою, вiдставши на 9 секунд вiд третього мiсця – якби не падiння на першiй перешкодi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реконструкцію кропивницької Набережної можуть почати зі створення спортивної зони

23 липня велосипедистка Алла Марущук зi Знам’янського району в iндивiдуальнiй гонцi  посiла 5-е мiсце (час 15:38.14 хв). Аллi до бронзової нагороди не вистачило 5 секунд.

Спортсмени з Кiровоградщини виступили на змаганнях у Баку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований