06 липня 2020, понеділок

Старшокласники Кропивницького НВО «Мрія» побували у світі криміналістики

Під час проведення пізнавальної й цікавої екскурсії до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру вони познайомилися із кримінологією – наукою, яка вивчає злочинність та її причини, особистість злочинця, а також розробляє заходи щодо попередження злочинності.

Повідомляє Юлія Кожем’яченко, вихованка гуртка «Основи журналістики» КЗ «НВО І-ІІІ ступенів «Мрія», інформує Златопіль.

Крім того, учні дізналися про історію створення Центру та специфічні особливості діяльності його структурних підрозділів.

Цікавою була інформація завідувача сектору біологічних досліджень та обліку про сфери діяльності та особливості роботи судового експерта Сергія Ворони. Відтепер учні знатимуть, наприклад, як розрізняти штучне волосся від натурального, кров людини від тваринної та пташиної, про методи та прийоми доведення обвинувачення людини в браконьєрстві тощо

Старший судовий експерт відділу досліджень матеріалу, речовин та виробів Ігор Коротков у цікавій формі розповів про різні види наркотичних речовин та наголосив на їхньому згубному впливові на організм людини. А до того екскурсанти відвідали  сектор вибухонебезпечних та пожежнотехнічних досліджень, де з ними зустрівся старший судовий експерт Андрій Андрієнко. Тут вони мали змогу одягнути на себе бронежилети, потримати в руках різні вибухові пристрої, а також дізнатися про принципи роботи з ними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивницькi волонтери врятували вiд загибелi лисичку

Старший судовий експерт Юрій Мазуркевич розповів учням про дактилоскопічні дослідження, які проводяться сектором Центру. А від судового експерта сектору почеркознавчих досліджень Валерія Савенка дізналися про техніку проведення дактилоскопічних досліджень, які дають змогу експертам – криміналістам дізнатися про підробку різних офіційних  документів та грошових одиниць тощо. Повернулися учні до школи, збагаченими новими знаннями від побаченого і почутого. По секрету, не один із них вже зацікавився важливою професією експерта-криміналіста.

Фото: Лариси Білої

Старшокласники Кропивницького НВО «Мрія» побували у світі криміналістики
9 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований