05 грудня 2025, п’ятниця

Студентка вишу, релокованого в Кропивницький, отримала національну волонтерську нагороду

Студентка 3 курсу медичного факультету 1 Донецького національного медичного університету Ковпак Тетяна Вадимівна отримала почесну відзнаку в конкурсі “Україна починається з Тебе”.

Про це повідомили у виші, інформує Златопіль.

Національну відзнаку студентка-медикиня отримала нагороду за волонтерство та підтримку воїнів України.

З 2014 року вона займається активною волонтерською діяльністю: допомагає військовим, створила мережу медичних центрів для реабілітації захисників та цивільних, які постраждали від війни. Її робота поєднує медицину, реабілітацію та соціальну підтримку – усе заради того, щоб воїни та їхні родини отримували належну допомогу й турботу.

За багаторічну діяльність і внесок у розвиток волонтерського руху вона була відзначена почесною нагородою “Волонтер року” у спеціальній номінації конкурсу.

“Це визнання стало символом того, що справжні зміни починаються з конкретних людей, їхньої відданості та щоденної праці заради країни”.

Студентка вишу, релокованого в Кропивницький, отримала національну волонтерську нагороду
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований