19 січня 2021, вівторок

Свято наближається: кропивничанка майструє казкові будиночки-світильники (ФОТО, ВІДЕО)

Кропивничанка Оксана Мезенцева викладає безпекові дисципліни в ЦНТУ. Останні три роки в якості хобі займається творчістю. Каже, освоює різні напрямки, шукає себе. Починала з декоративних квітів, а під Новий рік “захотіла казки”. Тож почала робити казкові будиночки-світильники. Перший виготовила минулоріч, принесла його на роботу. Колегам, радіє, сподобалося. Тож напередодні 2021-го зробила іще три подібні.

Як створюється казкове диво – читайте у матеріалі кореспондента сайту Златопіль.

“Ми його біля ялиночки поставили, всім сподобалося. А в цьому році захотілося зробити інші будиночки, ще більш казкові. Бачила варіанти подібних в інтернеті, але робити їх не хотілося чомусь, дизайн цих будиночків практично не підглядала”, – розповідає пані Оксана.

Пишається: світло у маленьких віконцях створює “вау-ефект”.

“Дивіться: у нас тут дверцята, віконця, у віконечках – свічечка і виглядає Святий Миколай. На вікнах навіть шторочки є. Біля будинку – олені, ялинка з іншого боку, димар, із якого йде дим, і сніг блищить. Виходять будиночки всі різні”, – пані Оксана демонструє одну з поробок.

Основа будинку – фанера. Також у роботі майстриня використовує мішковину, пінопласт, картон, будівельні і природні матеріали.

“Хвою, ягідки, шишечки, насіння дерев використовую. Будиночок в нас відкривається, а там знаходиться свічка з гнотиком, її можна зняти, поміняти. Діткам дуже подобається. Такий будиночок, якщо посидюча людина, можна зробити у вільний час протягом трьох днів”, – говорить жінка.

Окрім казкових будиночків кропивничанка майструє різдвяні віночки та альтернативні ялинки – переважно з природних матеріалів. Тут і шишки, і макові голівки, і насіння квітів. Все це влітку збирає на дачі. Серед ялинкової колекції вирізняється оригінальністю ялинка-топотушка.

“Топотушка, тому що вона в черевичках, вона стоїть. І вона така ошатна, така ялиночка-дівчинка. В неї також є прикраси, є троянда – я їх дуже люблю і роблю сама. Тут і мереживо, тут і спідничка, і навіть кроляче хутро”, – говорить пані Оксана.


Є в її доробку і ялинка, зроблена зі светра:

“Тут використається матеріал зі светра, блискучі прикраси, фініки, калина і що завгодно”.

А ще кропивничанка майструє різнокольорових гномиків.

“Отак я їх саджу, вони такі смішні. Це як оберіг в домі. Обов’язково роблю і хлопчика, і дівчинку”, – каже жінка.

Аби замовити святкову поробку, пишіть Оксані Мезенцевій в особисті повідомлення у Facebook.

Лілія Кочерга

Свято наближається: кропивничанка майструє казкові будиночки-світильники (ФОТО, ВІДЕО)
3 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований