18 лютого 2020, вівторок

Сила аргументів: Юлія Тимошенко за годину переконала глядачів NewsOne змінити своє ставлення до зниження тарифів

 За час спілкування Юлії Тимошенко з ведучим NewsOne, глядачі  радикальним чином змінили свій погляд на зниження тарифів. Якщо на початку програми 89% тих, хто брав участь в онлайн-голосуванні вважали, що це лише передвиборчій піар, то через годину таких залишилося лише 37%. Натомість з 11% до 63% зросла кількість тих, хто погодився з тим, що  зменшення тарифів має вимагати громадськість.

 Сама лідер «Батьківщини» зазначила, що 5 років колосальна пропаганда, що використовувала канали телебачення, «зомбувала» людей, переконуючи їх, що завищені ціни на газ та комуналку є нібито ринковими.

Але «зомбування» розбивається об аргументи, зазначила Юлія Тимошенко і продемонструвала рішення двох судів, які на підставі ретельних експертиз встановили, що рішення про збільшення ціни на газ для населення є незаконним і безпідставним.

 «Тепер, –  наголосила лідер «Батьківщини», –  це рішення має бути скасоване президентом, а якщо президент не наважиться  це зробити – новим урядом, створеним наступним парламентом

Якщо громадськість вимагає зменшення тарифів, то найкращим способом тиску є голосування за «Батьківщину», адже чим більшим буде її представництво у новому парламенті і уряді, тим швидше вона ухвалить рішення про встановлення справедливих тарифів, – підсумувала Юлія Тимошенко.

Сила аргументів: Юлія Тимошенко за годину переконала глядачів NewsOne змінити своє ставлення до зниження тарифів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований