24 вересня 2020, четвер

Силовики Кіровоградщини масово викликають партійців на допити

У Кіровоградській області членів партії ВО «Батьківщина» масово викликають до територіальних підрозділів СБУ і вимагають розповідати про агітаційну мережу виборчого штабу.

Про це йдеться в заяві Кіровоградської обласної парторганізації, інформує сайт партії, передає Златопіль.

«Каденція чинного президента Петра Порошенка безславно завершується. Усвідомлюючи невідворотність покарання в разі програшу на виборах, він вдається до тиску на «Батьківщину» та залякування її активістів і прихильників. І робить це руками підконтрольних йому силовиків СБУ. Такого не було навіть за режиму Януковича», – наголошують у регіональному партосередку.

У заяві зазначається, що працівники СБУ вимагають у людей свідчити відносно себе, що суперечить ст.63 Конституції України, згідно з якою громадяни мають право не робити цього.

За інформацією представників «Батьківщини», такі виклики до СБУ ініційовані на запит Генпрокуратури України.

У Кіровоградській обласній парторганізації заявили, що «Батьківщина» ніколи не вдавалася до фальшування виборів і завжди перемагала чесно.

«Абсолютна більшість українців знають, що вся країна обплутана корупційною схемою Порошенка, через яку напряму роздають виборцям не лише «Петрову тисячу», але й витрачають мільярди державних коштів через готівкові субсидії, тимчасові пенсійні виплати. Це і є підкупом виборців», – зазначається в заяві Кіровоградської обласної парторганізації.

Силовики Кіровоградщини масово викликають партійців на допити
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований