14 серпня 2020, п’ятниця

Театрали з Кіровоградщини взяли вісім нагород в обласному конкурсі

 

Олександрійський народний аматорський театр ДК “Світлопільське” з виставою “За двома зайцями”, за п’єсою М.Старицького став переможцем 60-го обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів “Театральна весна Кіровоградщини” і взяв нагороди у восьми номінаціях. Про це розповів режисер театру Юрій Дзбановський.

Про це повідомляє “Олександрійський тиждень”, інформує Златопіль.

Так, у наших артистів – Диплом першого ступеня за зайняте перше місце в «Театральній весні-2019», за кращу режисерську роботу, за кращу сценографію (художнє оформлення сцени), краще музичне оформлення. Крім того, журі (провідні актори академічного обласного музично-драматичного театру ім. Кропивницького під керівництвом головного режисера, заслуженого працівника мистецтв України Євгена Курмана та фахівці обласного Центру народної творчості) високо оцінили гру олександрійських акторів. Нагороду за кращу чоловічу роль отримав Дмитро Клюєв (Голохвастов), за кращу жіночу – Світлана Мозгова (Проня) та Тетяна Бессмольна (Секлета Лимериха), за кращу жіночу роль другого плану – Оксана Радомська (Химка).

В цьому році в ювілейному обласному заході брали участь 26 аматорських театральних колективів від клубних закладів і Палаців культури Кіровоградської області. Вони представили театралізовані програми, вистави за творами української та зарубіжної класики і сучасної драматургії. Олександрійський театр блискуче обійшов 25 конкурентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мoлoдь Крoпивницькoгo запрoшують на святo фарб та танців

Нагороди режисера Юрія Дзбановський і акторам народного аматорського театру будуть вручені на Всеукраїнському святі театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”, який традиційно проводиться на території заповідника-музею “Хутір Надія”.

Цей захід зазвичай проходить в останню неділю вересня і є закриттям театрального сезону.

Театрали з Кіровоградщини взяли вісім нагород в обласному конкурсі
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований