24 листопада 2020, вівторок

Трасу Кропивницький – Миколаїв вiдкрили (ВIДЕО)

19 листопада на Миколаївщинi вiдбулось вiдкриття траси Н-14 “Кропивницький – Миколаїв”.

Про це йдеться у сюжетi Суспiльного, iнформує Златопiль.

Європейська технологiя ремонту, українськi матерiали – експеримент у пiвденному регiонi – так характеризує цю роботу засновник ТОВ “Ростдорстрой” Юрiй Шумахер.

Компанiя почала ремонт автодороги у березнi 2020 року, 19 листопада здали в експлуатацiю. Пiдрядник обiцяє, що бетонка простоїть мiнiмум 25 рокiв, за правильної експлуатацiї. Також може витримати навантаження до 120 тонн.

“Бетонна дорога, вона набагато краще витримує навантаження, серйозний тут порiг, основа цiєї дороги i вона довготривалiша, i тi гарантiйнi строки, якi ми надаємо, вони бiльшi, нiж в асфальтового покриття”, – каже Юрiй Шумахер.

Трасу Н14 “Кропивницький – Миколаїв” вiдкрили, але це не остаточно, –говорить директор служби автомобiльних дорiг у Миколаївськiй областi Владислав Невеселий. Мають ще зробити розмiтку та обладнати узбiччя. Гарантiю на дорогу отримали – пiдрядник дав 10 рокiв.

“Ми будемо ставити перед в’їздом у Миколаїв автоматичну систему зважування, от буквально наступного тижня, вже почнемо її монтувати. Взагалi у нас в планах перекрити Миколаїв, щоб увесь транзитний транспорт, всi вантажнi автомобiлi проходили у нас цю систему зважування”, – каже директор служби автомобiльних дорiг у Миколаївськiй областi Владислав Невеселий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому Почесному громадянину планують встановити довiчний пансiон

Трасу Кропивницький – Миколаїв вiдкрили (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований