10 грудня 2019, вівторок

Центр Кропивницького потопає у смітті

У Кропивницькому, по вулиці Гоголя 78 другий тиждень існує проблема з вивозом сміття. 

Про це повідомляє начальник Спеціалізованої інспекції міської ради міста Кропивницького Андрій Максюта на своїй сторінці у Facebook, інформує Златопіль.

За цим фактом виникла низка питань до компанії “Екостайл”, зокрема чому оплата за послуги була здійснена, проте сміття не було вчасно вивезене.
Факти правопорушення були зафіксовані також біля обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка (колишня імені Гайдара), в центрі міста на розі вулиць Шевченка і Чорновола, а також у інших частинах міста, що були зафіксовані у фото та відео матеріалах спецінспекції.
За словами очільника спецінспекції, жителі міста скаржились на те, що салони, магазини та інші заклади на оплачену “Екостайлу” послугу чекали близько трьох, чотирьох тижнів. За фактом правопорушення було складено адміністративні протоколи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому встановлять новi дорожнi знаки (АДРЕСИ)

«Інспектори Спецінспекції намагаються побачити начальника комерційного відділу даного приватного підприємства – ТОВ “Екостайл” (директора ми в очі не бачили кілька років), і ознайомити її з черговим адміністративним протоколом складеним згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення»,-зазначив Максюта.

Фото з соц.мережі Facebook

Центр Кропивницького потопає у смітті
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований