06 березня 2021, субота

“Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей” буде передано до обласної комунальної власності та перейменовано

Після півгодинного обговорення Державний заклад професійної (професійно-технічної) освіти “Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей” було погоджено передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Кіровоградської області, в особі Кіровоградської обласної ради, інформує Златопіль.

Окрім того заклад отримає нову назву – “Кропивницький професійний ліцей” Кіровоградської обласної ради.

На важливості передачі ліцею у власність області наголошував депутат обласної ради від фракції “Батьківщина” Олександр Чорноіваненко. За словами депутата це дозволить унормувати питання подальшого фінансування навчального закладу.

“В ліцеї навчаються діти з усієї області, тому він має бути на її балансі. А вже потім ми будемо говорити з громадами, щоб допомагали з співфінансуванням закладу. Ми давно звернулися до органів центральної влади, щоб нам передали у власність коледжі, ПТУ, ліцеї, адже без цього ми зараз навіть не можемо зробити призначення керівників цих закладів. Міністерство гальмує цей процес, тому чим швидше ми проголосуємо, тим краще зробимо для області”, – сказав Чорноіваненко.

Завершити процес передачі закладу має Міністерство освіти, яке, за словами директорки департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Ельзи Лещенко, наразі гальмує даний процес.

Очікуєтсья, що остаточна передача ліцею до обласної комунальної власності відбудеться до початку нового навчального року.

На початку сесійного засідання за пропозицієї регламентної депутатської комісії питання намагались зняти з розгляду, однак дана пропозиція не набрала достатньої кількості голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За 7 років у закладах освіти Кіровоградщині працевлаштовано 785 випускників вишів

“Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей” буде передано до обласної комунальної власності та перейменовано
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований