14 серпня 2020, п’ятниця

Туристичний путівник, велоквест та квіткова інсталяція: що передуватиме святкуванню Дня міста Кропивницького

До 265-річчя від дня заснування міста у Кропивницькому відбудеться низка святкових заходів, що охоплять практично всю центральну частину обласного центру.

Про це під час ранкової прес-конференції повідомила радниця міського голови Євгеній Шустер, інформує Златопіль.

Вже традиційно на жителів та гостей міста очікує частування – 265-кілограмовий пиріг-гігант який приготують безпосередньо на честь свята.

“Сподіваємось цьогоріч обійдемось без паніки і всім бажаючим дістанеться по шматочку”, – уточнила пані Шустер натякаючи на штовханину яка мала місце при куштуванні подібного пирога на одному з попередніх святкувань.

Окрім того з нагоди Дня міста відбудеться велоквест який стартуватиме 15-го вересня о 14:00 на площі біля міської ради.

Завершити захід планується на Фортечних валах біля квіткової інсталяції яку підготували до дня народження обласного центру. Корисним для гостей міста має стати й туристичний путівник “Кропивницький за три дні” презентувати який планують вже 18-го вересня.

“Святковими заходами ми “закриваємо” практично весь тиждень. Чи не щодень на кропивничан очікують приємні сюрпризи які завершаться спражньою феєрією дійств безпосередньо на День міста – 21 вересня. Заходи у нас різнопланові, тож вистачить для всіх вікових груп” – запевнила Євгенія Шустер.

Туристичний путівник, велоквест та квіткова інсталяція: що передуватиме святкуванню Дня міста Кропивницького
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований