04 липня 2020, субота

Ти що широкий?: У Кропивницькому чоловіку зламали ніс через непорозуміння на сходах

26.04.2018 року уродженець с. Соколівське Кіровоградського району зіштовхнувся до сходах під’їзду із чоловіком, який тримав у руках пляшку “Еля” та розмовляв по мобільному.

 Зловмисник побив потерпілого, відібрав у нього гроші та пляшку спиртного. Матерiали справи опублiкованi в Єдиному державному реєстрi судових рiшень, передає кореспондент сайту Златопiль.

Обвинувачений у розбої свою вину визнав частково. Зловмисник розповів, що того дня був зі своєю дружиною в гостях у свого товариша. З яким він останнім часом разом займається на студії звукозапису. Спускався з 5 поверху квартири, тоді як незнайомець піднімався з телефоном та їх зачепив плечем.

 Після цього потерпілий сказав йому: “Ти що широкий?”. Оскільки він вважав поведінку потерпілого неадекватною, вирішив до нього повернутись, так як образився на нього. Коштів не викрадав, а лише забрав пляшку “Еля”. Наніс декілька ударів громадянину в обличчя, від яких той впустив пляшку “Еля”. Після чого підняв пляшку і пішов. Пояснити, чому потерпілий наполягає на викрадених у нього 200 грн, точно не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині чоловіки вчинили поножовщину через різницю у зарплатні

17 грудня 2018 року Кіровський районний суд вирішив визнати дебошира винним у вчиненні кримінального правопорушення та засудити його до року “умовно”. Також з чоловіка стягнули судові витрати.

Ти що широкий?: У Кропивницькому чоловіку зламали ніс через непорозуміння на сходах
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований