07 серпня 2020, п’ятниця

У Долинській шукають власників покинутих домоволодінь (ФОТО)

Учора, 20 червня,  2019 року відбулося чергове засідання   постійно діючої  комісії  з питань виявлення, взяття на облік, збереження, використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини  у м.Долинська.

Про це повідомляє Долинська міська рада, інформує Златопіль.

На підставі звернень громадян Комісією було проведено обстеження занедбаних домоволодінь, в яких тривалий час ніхто не проживає та   забур’янених земельних ділянок. Про що було складено відповідні акти та надано на розгляд  Комісії.

Комісією прийнято рішення про розшук власників домоволодінь та земельних ділянок в м.Долинська за адресами:

  • вул. Затишна,  23;
  • вул. Затишна,  30;
  • вул. Затишна,  32;
  • вул. Тесленка, 52;
  • вул. Мирна, 29;
  • вул.Сонячна, 113.

З метою встановлення власників  Комісією будуть отримані витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, виготовлено архівні довідки, направлено  відповідні запити до органів Долинського РВ ДРАЦС  ГТУЮ  ДРАЦ,  державної нотаріальної контори.

У разі відсутності власників – буде проведена робота по визнанню об’єктів нерухомого майна безхазяйним майном або відумерлою спадщиною, у встановленому законом порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині підприємець перетворив пустир на звалище (ФОТО)

У разі наявності власників Комісією вирішено порушити питання про припинення права власності на земельні ділянки, в зв’язку з їх невикористанням,  та притягнення власників  до адміністративної відповідальності.

У Долинській шукають власників покинутих домоволодінь (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований