24 жовтня 2020, субота

У Долинській відбувся пробний запуск води першої черги мережі водопостачання західної частини міста (ФОТО)

Сьогодні, 15 жовтня, у місті Долинська відбувся пробний запуск води першої черги мережі водопостачання західної частини міста.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Окрім місцевих жителів на запуск водопроводу завітали голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіванеко, депутат обласної ради Валерій Кальченко, а також очільниця Долинської Віра Тернавська.

“У 2016 році ми розробили проєкт водопостачання західної частини міста, який включає в себе 2200 дворів, загальною протяжністю 34 кілометри. Вже у 2019 проєкт почали втілювати у життя”,- зазначила Віра Тернавська.

Тоді з Державного фонду регіонального розвитку вдалося отримати кошти у розмірі 1 мільйон 340 тисяч, за рахунок яких поклали трубопровід протяжністю півтора кілометра

Проте, вже у 2020 з фінансуванням виникла проблема.

Але незважаючи на недофінансування з боку держави, з міського бюджету цьогоріч виділили 533 тисячі, завдяки яким насьогодні вдалося підключитися до мереж центрального водопостачання ГЗКОР.

На теперішній час відповідно до постанови Кабміну кошти на проєкт додали, а це означає, що роботи у цьому напрямку триватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Тимошенко зустрілася з працівниками СхідГЗК на Кіровоградщині

“Питання водопостачання стосується не лише західної частини, воно є нагальним для усього міста. Вартість води б’є по кишені кожного місцевого жителя. Тож є надія, що у найближчий час, в усьому місті вдасться запустити воду з нових свердловин, які будувалися протягом останніх п’яти років і будуються надалі”,- зазначив Олександр Чорноіваненко.

У Долинській відбувся пробний запуск води першої черги мережі водопостачання західної частини міста (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований