14 листопада 2019, четвер

У Долинськiй взялися за вирiшення питання забезпечення якiсною водою

Прiоритетним завданням керiвництва районної ланки Долинщини є забезпечення жителiв якiсною питною водою, зокрема реалiзацiя проекту централiзованого водопостачання райцентру.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

На засiданнi Ради регiонального розвитку району голова райдержадмiнiстрацiї Сергiй Омельченко наголосив, що у 2018 роцi на геологорозвiдку для пiдтвердження запасiв води проведено бурiння 4-х свердловин та розпочато роботи з будiвництва насосних станцiй I-го водопiдйому. Обсяги видiлених коштiв з обласного бюджету – 11 млн. 359 тис. грн.

Одночасно реалiзується проект з будiвництва Долинського групового водопроводу загальною кошторисною вартiстю 21 млн. 700 тис. грн, фiнансування якого у 2018 роцi здiйснювалося за рахунок коштiв обласного бюджету та мiського бюджетiв (БО-4,0 млн грн, МБ- 1,2 млн грн)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині два населених пункти залишилися без світла (ОНОВЛЕНО)

“Хотiв би зазначити, якщо районний бюджет не брав участi у фiнансуваннi проекту будiвництва Долинського групового водопроводу, то це не говорить про те, що райдержадмiнiстрацiя та депутатський корпус районної ради стоять осторонь проблем мiста, – зауважив голова райдержадмiнiстрацiї. – Увесь фiнансовий ресурс, що був запланований у обласному бюджетi на наш район, було зосереджено виключно на спiвфiнансуваннi проекту водозабезпечення мiста. Райдержадмiнiстрацiї довелося вiдмовитися вiд фiнансування iнших прiоритетних заходiв та соцiальних проектiв, у тому числi капiтального ремонту Центру матерi i дитини та тепломодернiзацiї опорних шкiл”.

У Долинськiй взялися за вирiшення питання забезпечення якiсною водою
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований