16 жовтня 2019, середа

У гiпермаркетi “Епiцентр” в Кровницькому “гасили пожежу”

В обласному центрi рятувальники вiдпрацювали навички гасiння пожежi в гiпермаркетi “Епiцентр”.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

11 грудня особовий склад 1-го Державного пожежно-рятувального загону та аварiйно-рятувального загону спецiального призначення У ДСНС у Кiровоградськiй областi вiдпрацював тактичнi навчання з лiквiдацiї наслiдкiв надзвичайної ситуацiї у гiпермаркетi “Епiцентр”.

Перший етап навчань передбачав ознайомлення iз оперативно-тактичною характеристикою гiпермаркету, визначення особливостей ведення оперативних дiй, способiв та методiв лiквiдацiї надзвичайних ситуацiй на даному об’єктi.

Найбiльш небезпечним мiсцем при виникненнi пожежi в будiвлi ТОВ “Епiцентр К” є стелажi з лакофарбовими виробами, розташованi в торговому залi. Саме такий найскладнiший випадок пожежi було прийнято для вiдпрацювання другого етапу навчань.

Отже, за тактичним задумом, на момент прибуття перших пiдроздiлiв пожежа стелажiв iз лакофарбовими виробами поширилась на площу близько 140 м2 та iснувала ймовiрнiсть миттєвого збiльшення площi пожежi.

Оскiльки у денну годину в будiвлi гiпермаркету може знаходитися близько 100 працiвникiв та в середньому 200 вiдвiдувачiв, першочерговим завданням є їх евакуацiя. Паралельно з евакуацiєю людей вiдпрацьовувались практичнi дiї керiвника гасiння пожежi, штабу пожежогасiння та пожежно-рятувальних пiдроздiлiв, якi залучалися вiдповiдно до розкладу виїздiв Кропивницького гарнiзону та з урахуванням обстановки на пожежi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi загорiвся легковик (ФОТО)

Всього до тактичних навчань залучили 32 чоловiка особового складу та 5 одиниць технiки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та аварiйно-рятувального загону спецiального призначення У ДСНС в областi.

У гiпермаркетi “Епiцентр” в Кровницькому “гасили пожежу”
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований