22 вересня 2020, вівторок

У громаді на Кіровоградщині з’явиться сучасна цифрова лабораторія

Роботи, програмування, об’ємні 3-D моделі власного виробництва — найближчим часом все це опановуватимуть школярі Новопразької ОТГ.

Про це повідомляє Новопразька ОТГ, інформує Златопіль.

У громаді з’явиться своя сучасна STEM-лабораторія робототехніки SPIKE.

Лабораторія STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) — це цифровий навчальний клас, де діти зможуть вивчати інноваційні комп’ютерні системи, робототехніку, креслення, конструювання з використанням програм для 3-D моделювання, проводити експерименти й створювати власні навчально-дослідні проєкти. Такі широкі можливості школярі Новопразької громади отримають завдяки новітньому обладнанню, встановленому у лабораторії.   

Обладнають цифрову лабораторію за допомогою програми DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність») від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проєкт створення лабораторії робототехніки у Новопразькій ОТГ отримав підтримку міжнародних партнерів.

В арсеналі майбутніх айтішників буде цілий комплекс новітніх приладів: інтерактивний дисплей, ноутбуки з ліцензійним програмним забезпеченням, комплект для розробки складних та досконалих роботів, конструктор Lego для навчання, 3-D принтер і набір для змагання з робототехніки світового рівня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому розповіли, як святкуватимуть День міста

Під час занять у STEM-лабораторії школярі не просто пізнаватимуть ази комп’ютерної грамотності, а працюватимуть над реальними проєктами.

 

У громаді на Кіровоградщині з’явиться сучасна цифрова лабораторія
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований