22 жовтня 2019, вівторок

У Кропивницькій виправній колонії провели загальний обшук (ФОТО)

Сьогодні, 15 травня, в ДУ «Кропивницька виправна колонія (№6)» проведено загальний обшук установ виконання покарань та слідчого ізолятора Кіровоградщини.

Про це повідомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонія – 6”, інформує Златопіль.

Під час проведення обшукових дій були охоплені всі приміщення охороняємого об’єкту установи, каналізаційні та водопровідні колектори, інші можливі місця приховування заборонених предметів та речовин.

В результаті проведення заходу вдалось виявити та вилучити велику кількість заборонених предметів, а саме: колючо-ріжучі предмети, гроші, гральні карти, мобільні телефони та зарядні пристрої до них, сім-картки мобільних операторів, компакт диски та аудіогарнітура електричні дроти, електроплитки, продукти харчування, які потребують додаткової обробки, посуд, спортивний інвентар та інше. Не обійшлось і без вилучення бражної закваски.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму затримали різнoнаціoнальну групу злoвмисників

Після загального обшуку було проведено заняття з тактико-спеціальної та фізичної підготовки зведеного загону ГШР області, перед яким здійснено стройовий огляд персоналу на предмет забезпечення засобами індивідуального захисту, активної оборони, зв’язку та речового майна.

Метою навчань було відпрацювання злагоджених дій та набуття практичних навичок на випадок масових заворушень. В ході тренувань було відпрацьовано групові дії з використанням стройових прийомів із розподілом сил і засобів.

Систематичне проведення таких занять вдосконалює у співробітників професійні знання у сфері службової підготовки, підтримує вміння і навички, необхідні для виконання завдань в різних обставинах та додають впевненості в своїх силах.

У Кропивницькій виправній колонії провели загальний обшук (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований