26 січня 2020, неділя

У Крoпивницькoму активісти закликають не підтримувати звернення, яке пoрушує права представників ЛГБТ – спільноти

Коаліція громадських організацій «Рада Експертів» звертається до депутатів міської ради міста Кропивницький та міського голови Андрія Райковича з вимогою не підтримувати звернення міської ради міста Кропивницького до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Ради національної безпеки і оборони України щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Даний проект рішення оприлюднений на сайті міської ради під номером 2432.

Про це сайту Златопіль повідомили представники громадської організації

У даному зверненні автори вимагають ухвалити «Стратегію розвитку та підтримки сім’ї», яка має базуватись на духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї, як союзу чоловіка та жінки, тим самим пропонуючи порушити права інших релігійних громад в Україні, а також права атеїстів. Окрім того, теза про «природний союз чоловіка та жінки» є дискримінаційною по відношенню до представників ЛГБТ-спільноти.

Також автори листа виступають проти деяких пунктів «Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року». А саме:

  • Легалізація цивільних партнерств для одностатевих пар
  • Спрощення процедури зміни (корекції) статі
  • Заборона дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності
  • Право на всиновлення дітей трансгендерами, транссексуалами, трансвеститами
  • Право на публічну демонстрацію своїх поглядів та переконань представниками ЛГБТ-спільноти

Виключення цих норм з плану дій призведе до погіршення ситуації у сфері прав людини. Тому така пропозиція є неприпустимою.

«Проаналізувавши проект звернення підготовлений депутатською фракцією ВО «Свобода», ми дійшли висновку, що даний документ грубо порушує права та свободи громадян, несе загрозу розпалювання ненависті до представників ЛГБТ-спільноти, а також може виставити Кропивницький в негативному світлі», – наголосила Олена Сінченко, голова Секретаріату коаліції «Рада Експертів.

Ми, коаліція громадських організацій «Рада Експертів» закликаємо депутатський корпус не порушувати права людини і відхилити дане Звернення. Кропивницький має бути комфортним містом для кожного, не залежно від кольору шкіри, релігії, уподобань чи приналежності до тієї чи іншої соціальної групи.

У Крoпивницькoму активісти закликають не підтримувати звернення, яке пoрушує права представників ЛГБТ – спільноти
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований