06 липня 2020, понеділок

У Кропивницькому атовець відкрив власну кав’ярню

На початку 2019 року до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні звернувся 24-річний Віталій Мартишевський, учасник АТО/ООС.

Про це повідомляє Відділ інформаційної роботи Кіровоградського ОЦЗ , інформує Златопіль.

Взявши участь у засіданні клубу для молоді та відвідавши семінар “Як розпочати свій бізнес”, Віталій пройшов профдіагностичне тестування та визначив для себе шлях професійної адаптації – започаткування власної справи.

Порадившись з родиною, вирішив спробувати. І вже у травні поточного року на засіданні комісії по підприємницькій діяльності був представлений цікавий бізнес-план щодо створення міні-кав’ярні «Чао-Какао» у Кропивницькому.

“Концепція кав’ярні “Чао-Какао” представляється в такому вигляді, коли відвідувачеві пропонують кілька сортів кави та кондитерські вироби на вибір. Наші напої високої якості і зварені за оригінальною рецептурою. Найважливішою перевагою “Чао-Какао” над іншими схожими бізнес-проектами є унікальна,  серед кав’ярень міста, послуга доставки кави в офіс”, – розповів під час захисту бізнес-плану В. Мартишевський.

Сьогодні ця затишна міні-кав’ярня вже гостинно приймає своїх перших відвідувачів за адресою вул. Євгена Чикаленка, 7 (Бізнес-центр “Ельворті”, 1 поверх), а молодий підприємець має амбітні плани щодо відкриття мережі аналогічних закладів у інших районах міста.

У Кропивницькому атовець відкрив власну кав’ярню
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований