22 серпня 2019, четвер

У Кропивницькому бiля супермаркету зловмисники побили та пограбували чоловiка (ФОТО)

Осiб, ймовiрно причетних до грабежу, затримали кропивницькi патрульнi.

Про це повiдомляє прес-служба патрульної полiцiї, iнформує Златопiль.

Цими вихiдними пiд час патрулювання мiста iнспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) отримали виклик про бiйку в громадському мiсцi. Подiя вiдбулася близько 22-години бiля супермаркету на вулицi Короленка. В ходi сутички двоє чоловiкiв нанесли третьому тiлеснi ушкодження, забрали його мобiльний телефон та зникли в напрямку автостанцiї №1.

Iнспектори прибули на мiсце подiї, викликали бригаду швидкої допомоги та опитали потерпiлого чоловiка. За встановленими прикметами нападникiв iнший екiпаж виявив схожих осiб за декiлька кварталiв на вулицi Севастопольськiй.

Iнспектори ТОРу провели поверхневу перевiрку, в ходi якої в одного з них виявили мобiльний телефон. Надалi потерпiлий упiзнав нападникiв та свiй електронний пристрiй. У свою чергу 19 та 23-рiчнi юнаки не заперечували свою причетнiсть до скоєного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителiв Кiрoвoградщини закликають пoвiдoмляти в пoлiцiю прo випадки прoдажу алкoгoлю внoчi (ВIДЕO)

Для з’ясування обставин на мiсце подiї ТОРiвцi викликали слiдчо-оперативну групу.

Скоєне кримiнальне правопорушення має ознаки грабежу, поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя (ч.2 ст.186 ККУ). Наразi молодикам загрожує позбавлення волi до 6 рокiв.

У Кропивницькому бiля супермаркету зловмисники побили та пограбували чоловiка (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований