14 серпня 2020, п’ятниця

У Кропивницькому чоловiк з наркотиками блукав пiд стiнами виправної колонiї (ФОТО)

Учора, 13 червня, близько 20 години 00 хвилин, пiд час патрулювання прилеглої територiї державної установи «Кропивницька виправна колонiя (№6)», спiвробiтниками оперативного вiддiлу установи з боку вулицi Куроп’ятникова було затримано громадянина у якого в правiй кишенi штанiв було виявлено згорток з невiдомою речовиною.

Про це повiдомляє Державна установа “Кропивницька виправна колонiя – 6”, iнформує Златопiль.
Про даний факт було повiдомлено до чергової частини Кропивницького вiддiлу полiцiї Г ГУ Нацполiцiї в Кiровоградськiй областi.

По прибуттю на мiсце пригоди слiдчо-оперативної групи працiвниками полiцiї було проведено особистий огляд громадянина, в результатi якого iз його правої кишенi було вилучено згорток, обмотаний прозорою клейкою стрiчкою, в якому знаходилось 6 полiетиленових пакетикiв типу zip-lock з кристалоподiбною речовиною бiлого кольору, а також один паперовий згорток з речовиною рослинного походження в подрiбненому станi сiро-зеленого кольору з характерним запахом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині у вoдoсхoвищі знайшли втoплену автівку (ФOТO)

В подальшому спiвробiтниками слiдчо-оперативної групи було задокументовано факт вилучення даної речовини та направлено їх на експертизу з метою встановлення їх походження, ваги тощо.

 

У Кропивницькому чоловiк з наркотиками блукав пiд стiнами виправної колонiї (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований