08 липня 2020, середа

У Кропивницькому чоловік здійснив наїзд на пішохода

19 травня водій , керуючи автомобілем, рухаючись по проїзній частині дороги, за перехрестям вулиць Соборної та Андріївської, нехтуючи вимогами щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, через особисту неуважність, невірно відреагував на зміну дорожньої обстановки, пов’язаної з появою на проїзній частині пішохода, яка переходила проїзну частину зліва направо по ходу руху автомобіля, та в порушення вимог п.12.3 Правил дорожнього руху України, своєчасно не вжив заходів для зменшення швидкості, аж до зупинки транспортного засобу та допустив наїзд на останню.

Про це сайту Златопіль стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень

У результаті ДТП пішохід потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді: закритого перелому латерального мищелка правої гомілки зі зміщенням, садна в ділянці лівого ліктьового суглобу, які згідно з висновком судово-медичного експерта відносяться до категорії середньої ступені тяжкості тілесних ушкоджень, які викликали тривалий розлад здоров`я.

Обвинуваченому та іншим учасникам судового провадження правильно зрозумілі суть обвинувачення та обставини кримінального провадження. Чоловік у судовому засіданні дав показання правдиво та добровільно, оскільки повністю визнав провину у вчиненні кримінального правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi жiнка не могла потрапити до власної квартири, де залишилась дитина (ФОТО)

Суд вирішив визнати водія винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.286 КК України, та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3400 грн., без позбавлення права керування транспортними засобами.

 

У Кропивницькому чоловік здійснив наїзд на пішохода
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований