06 червня 2020, субота

У Кропивницькому чотири магазини попри заборону продавали алкоголь у нiчний час

Учора, 04 липня з 22.00 до 01.00 години, працiвники управлiння торгiвлi та побутового обслуговування населення на чолi з начальником департаменту з питань економiчного розвитку та торгiвлi Сергiєм Горбовським здiйснили перевiрку об’єктiв торгiвлi з продажу алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами.

Про це повiдомляє мiська рада мiста Кропивницького, iнформує Златопiль.

Нагадаємо, що з метою дотримання громадського порядку, попередження правопорушень, пов’язаних iз зловживанням алкоголем, зниження рiвня злочинностi, попередження та зменшення вживання серед населення алкогольних напоїв i їх шкiдливого впливу на здоров’я населення, мiська рада Кропивницького заборонила продаж пива, крiм безалкогольного, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання з 22 години вечора до 8 години ранку в межах мiста.

У результатi проведеної перевiрки працiвники управлiння виявили, що у чотирьох магазинах пiсля 22:00 здiйснювався продаж алкогольних напоїв.

За фактом встановлених порушень складено адмiнiстративнi протоколи за статтею 156 ч. 2 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення, продаж алкогольних напоїв у заборонений час доби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму пoлoгoвий будинoк мoже oтримати дoпoмoгу від япoнськoгo уряду

Порушникам загрожує штраф вiд тридцяти до ста неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян.

У Кропивницькому чотири магазини попри заборону продавали алкоголь у нiчний час
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований