02 липня 2020, четвер

У Крoпивницькoму декілька мікрoрайoнів залишилися без вoди (ВІДЕO

У зв’язку із аварією на водогоні в районі селища Молодіжне, без води в Кропивницькому залишилися мікрорайони Черемушки, Бєляєва, Олексіївка та мікрорайон від вулиці Вокзальна до Соборної.

Про це йдеться у сюжеті каналу “Кіровоград” “з посиланням на інформацію  директорки кропивницького водоканалу Валентини Давидчук, інформує Златопіль.

За її словами, працівники водоканалу виїхала на місце аварії.

Це відео об 11 годині на місці пориву зняв житель селища Підгайці Олексій Білко. Він викликав аварійну службу. Говорить, що вода затоплює двори будинків.

Порив

У зв'язку із аварією на водогоні в районі селища Молодіжне, без води в Кропивницькому залишилися мікрорайони Черемушки, Бєляєва, Олексіївка та мікрорайон від вулиці Вокзальна до Соборної. Про це "День за днем" телефоном повідомила директорка кропивницького водоканалу Валентина Давидчук. За її словами, працівники водоканалу виїхала на місце аварії. Це відео об 11 годині на місці пориву зняв житель селища Підгайці Олексій Білко. Він викликав аварійну службу. Говорить, що вода затоплює двори будинків.Відео Олексія Білко.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Вівторок, 5 березня 2019 р.

У Крoпивницькoму декілька мікрoрайoнів залишилися без вoди (ВІДЕO
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований