23 лютого 2020, неділя

У Кропивницькому дітям з багатодітної родини немає де спати (ВІДЕО)

У Кропивницькому багатодітна родина у складі сімох людей проживає у двох кімнатах гуртожитку площею 36 квадратних метрів.

Про це йдеться у сюжеті каналу “Кіровоград”, інформує Златопіль.

 Мають п’ятьох дітей, серед яких одинадцятимісячна трійня. Батько родини Володимир Маковський розповів, що сім’я перебуває в черзі на отримання житла. Коли його отримають, не знає.

“Ми писали звернення до Сергія Кузьменка, міського голови, до адміністрації Президента, всі відповіли відписками”, – говорить голова родини

На квартирному обліку родина перебуває з 2006 року, а з травня минулого року родина у позачерговій черзі за номером 316.

Начальник міського відділу житла Валерій Пількін повідомив, що таких багатодітних родин, яким потрібне житло, в Кропивницькому понад два десятка.

Як зазначила заступниця директора департаменту соцзахисту населення Надія Кримська, такі родини можуть знайти собі мецената, який би зміг придбати для родини відповідне житло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кропивничани підтримали “дітей cонця” (ФОТО)

Багатодітна родина

У Кропивницькому багатодітна родина у складі сімох людей проживає у двох кімнатах гуртожитку площею 36 квадратних метрів. Мають п’ятьох дітей, серед яких одинадцятимісячна трійня. Батько родини Володимир Маковський розповів, що сім’я перебуває в черзі на отримання житла. Коли його отримають, не знає. Начальник міського відділу житла Валерій Пількін повідомив журналісту новин, що таких багатодітних родин, яким потрібне житло, в Кропивницькому понад два десятка.

Опубліковано Канал "Кіровоград" Пʼятниця, 22 березня 2019 р.

У Кропивницькому дітям з багатодітної родини немає де спати (ВІДЕО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований